Info

obrazek

20.3.-29.3. neexpedujeme - dovolená

Od pátku 20.3. do neděle 29.3. z důvodu dovolené nebudeme rozesílat objednaná CD a DVD. Objednávky se ale přijímají a registrují a budou se expedovat 30.3. Před touto dovolenou ještě rozešleme zásilky objednané (a v případě platby předem i zaplacené) do čtvrtka 19.3. do 12:00. Od pondělí 30.3. bude opět vše fungovat ... pokračování »

obrazek

Už jsme Doma - Jeskyně

Už Jsme Doma - Jeskyněkat.č. MAM833,  DPC: 299,- Kčvychází 30.4.2010Nové album klasiky české alternativní scény. Míra Wanek a spol. právě začínají natáčet v brněnském Studiu Indies. Skupina Už jsme doma chystá na konec dubna 2010 vydání nového alba Jeskyně. Jako všechna předchozí alba maji svá ústřední ... pokračování »

obrazek

Jan Burian - nové album a koncerty (trailer!!!)

Jan Burian – Dvanáct druhů samotya jedna něžná píseň navícAlbum vyšlo 19.4.2010„Dvanáct druhů samoty“ je po deskách „Dívčí válka“ a „Muži jsou křehcí“ dalším monotematickým albem Jana Buriana. Vybral si stejné spolupracovníky jako na dvojalbu Muži jsou křehcí:  Jiřího Buriana a Mikoláše Růžičku ... pokračování »

obrazek

REPUBLIC OF TWO křtí debutové album v Akropolis 12.1.

Republic of two chystají křest debutového alba Raising the flag v pražském Paláci Akropolis! Mikoláš Růžička a Jiří Burian za doprovodu Terezie Kovalové (cello) a Štěpána Růžičky (basa) pokřtí svou první desku ve středu 12. ledna 2011 a jako speciální hosté večera zahrají Jan P. Muchow a Kateřina Vinterová (EOST). ... pokračování »

obrazek

Goodfellas – Sweet And Lowdown (Special edition)

Akustická rocková skupina Goodfellas vydává speciální edici alba Sweet And Lowdown. Kromě známých starších skladeb na ní najdete zbrusu nový singl London Blues z nadcházející desky. Album nově oživí také tři remixy původních písní Goodfellas. Ujali se jich frontman skupiny 100°C Jakub Joshua Johánek, Kay Buriánek ... pokračování »

obrazek

4 DVD Jana Špáty oceněno na filmových cenách Český lev

Projekt 4DVD Restaurované filmy Jana Špáty při nedávném udílení výročních filmových cen Český lev získal od České filmové a televizní akademie cenu za Nejlepší audiovizuální počin roku !!! O mimořádnosti kolekce svědčí fakt, že cenu za Nejlepší audiovizuální počin roku uděluje ČFTA jen zcela výjimečně, ... pokračování »

obrazek

Týdenní pauza v rozesílání CD

Od pátku 25.2. odpoledne do neděle 6.3. z důvodu dovolené nebudeme rozesílat poštou CD. Objednávky se ale přijímají a registrují. Od pondělí 7.3. opět vše bude fungovat obvyklým způsobem.  Prodej ve formátu MP3 zůstane funkční. Omlouváme se za případné potíže. pokračování »

obrazek

Nové album folkově-šansonově-bigbítových Helemese

Kyjovské hudební seskupení HELEMESE volně navázalo na písničkářskou činnost akordeonisty Jirky Hilčera & kytaristy Gregora, když se duo na začátku roku 2007 spontánně rozrostlo o baskytaru (Lukáš Paleček), bicí (Pavel Začal), zpěv (Kajča Cork) a o něco později i housle (Káťa Klechová). Dodnes však Helemese příležitostně ... pokračování »

obrazek

Vedlejší projekt Kláry Vytiskové Montage debutuje

To, že Klára Vytisková je s retrokapelou Toxique, objevem roku 2008, na roztrhání, ví snad každý. Ovšem málokdo ví, že už tři roky ještě zpívá ve vedlejším projektu Montage, v jedinečném duu, který kromě ní tvoří ještě bubeník a producent Thom Herian. Odmyslete si červené sedačky, načančané kostýmky a ... pokračování »

obrazek

Poslední výstřel - paralelní projekt Bratří Orffů

Album „Rozhodně nečekejte sex“ vyšlo 12.říjnaJedenadvacet skladeb na desce kapely Poslední výstřel skládá dohromady zajímavou sondu do života po třicítce. Humor černá, svět kolem už se dá pozorovat jenom se sarkastickou přezíravostí a znovuobjevený dětský svět odhaluje v rodičích jejich vlastní tragikomické ... pokračování »

obrazek

Jan Špáta na 4DVD

pásmo pro kina:Restaurované filmy Jana Špátyna čtyřech DVD vychází:Jan Špáta - 18 dokumentárních filmů klasika české kinematografieInformace o filmu - Restaurované filmy Jana ŠpátyČR 2009 | 103 minut | česká verze | DVD, Blu-Ray | formát obrazu 4:3 | přístupný | premiéra: 5. listopadu 2009 | konec monopolu: 5. listopadu ... pokračování »

obrazek

Los Perdidos mají nové album

Už několik let prohání Ztracenci po klikatých a prašných stezkách mexické pouště svůj magický autobus. Zuřivě rapující řidič ale neztrácí směr. Pro Los Perdidos je totiž každý nový den svátek a každý koncert fiesta.Holešovští punkoví mariachis pečou svůj hudební steak na španělském pepři a s jamajským ... pokračování »

obrazek

10 dnů, které otřásly Japonskem/10 Days That Shooked Japan

CZECH MUSIC ON THE ROAD  Už jsme doma, Psí vojáci, MCH Band, Pavel Fajt  DVD vychází 23.10.Dokument o česko-japonskémn festivalu z prosince 2008Už jsme doma, Psí vojáci, MCH Band a Pavel Fajt - čtyři české kapely se v prosinci 2008 vypravily do Japonska. O tom, co tam Češi zažili, jak se v zemi vycházejícího slunce ... pokračování »

obrazek

Slet bubeníků 2008

Právě vyšlo DVD se záznamem koncertu z listopadu 2008 z pražského Divadla ArchaDvě tuny bubnů na pódiu a evropsko-americko-japonská rytmická smršťV hlavní roli japonský buben taiko, bubny, konga, bonga, barely a další desítky perkusíDrummers:Steve Eto (Japan) barell, percussionsPavel Fajt (CZ) drums, electronic, loops, ... pokračování »

 
Stránky  předchozí... | 0 | 1 | 2 | 3 |   
 

Vyhledávání

Klip měsíce

Moje Indies

Koncerty

připravují se...