Diskografie umělce


Hope Astronaut

http://about.me/hopeastronautexterni odkaz

Olomoucká acoustic-folk-rocková kapela Hope Astronaut hraje hudbu vycházející především ze zahraničních kořenů a od roku 2009 zraje jako víno. Její písně obsahují jak akustický nádech, tak rockové koření, a často jim dominuje violoncello i saxofon.

V prvním roce svého vzniku skupina vydala EP "In Liverpool", které natočila v anglickém Liverpoolu společně s Tuomasem Hakkarainenem z finské kapely Kaspar. V roce 2011 poté přišla na svět jejich debutová deska "Songs for Mirrors", z níž vzešel singl "Anyone Can Shine", ke kterému kapela pořídila svůj první videoklip (http://youtu.be/XIy-MvFZfF0). Skladbu poté zařadilo Rádio Wave do pořadu Startér.

Druhé CD "Someone’s Missing" Hope Astronaut natočili v roce 2013 a obsahuje osm skladeb. V Helsinkách ho zmixoval Tuomas Hakkarainen a o mastering se následně postaral Dan Václavek, který má ve svém portfoliu například alba projektu Floex nebo skupin Nierika či Kryštof.
Za své působení kapela odehrála koncerty jak na festivalech (Febiofest, Jeden svět, Fiesta, Letní Letná), tak se zahraničními umělci (například Bee and Flower, David Kitt). Frontman kapely Tomáš Krejčiřík vystupoval sólově na irském festivalu Live Mic Weekender, newyorském The Scratcher Sessions nebo v polském Krakově.

 

Členové Hope Astronaut:
Tomáš Krejčiřík (zpěv, kytary), Mojmír Havlík (kytary, zpěv), Jan „Psychyn“ Sychra (baskytara), Radim Zetka (bicí), Kateřina Koutná (violoncello), Pepa Novák (saxofony)

alba

obal alba

Someone´s Missing

Doporučená cena: 149 Kč
Naše cena: 149 Kč
více informací

 
 

Vyhledávání

Klip měsíce

Moje Indies

Koncerty

připravují se...