Info: Vedlejší projekt Kláry Vytiskové Montage debutuje


fotka

Vedlejší projekt Kláry Vytiskové Montage debutuje

To, že Klára Vytisková je s retrokapelou Toxique, objevem roku 2008, na roztrhání, ví snad každý. Ovšem málokdo ví, že už tři roky ještě zpívá ve vedlejším projektu Montage, v jedinečném duu, který kromě ní tvoří ještě bubeník a producent Thom Herian. Odmyslete si červené sedačky, načančané kostýmky a nalaďte se na avangardní filozofii hudby projektu Montage. 29.února navíc u vydavatelství Indies MG vydávají své debutové album s názvem King Or Queen. Album ve formátu MP3 je v prodeji již nyní!!!  CD od 1.3.

Projekt Montage vznikl před třemi lety, kdy Thom Herian, vystupující rovněž jako drum’n’bassový producent pod uměleckým jménem Drama Jacqua, přišel do Prahy a s hlavou plnou různých nápadů se rozhodl je postupně realizovat. Setkal se s mladou a tehdy ještě nepříliš zkušenou zpěvačkou s charismatickým hlasem, Klárou Vytiskovou a vznikl projekt Montage.

Kromě tohoto projektu jsou dnes se jménem Thoma Heriana, s mladým, talentovaným bubeníkem, spojené kapely jako S.O.I.L., Sato-San To, Segundo, Al-Yaman nebo Why Not Patterns.

V projektu Montage Thom i Klára nejprve po dobu dvou let vytvářeli skladby, které v sobě mísily chytlavý elektronický pop s junglovými strukturami, a vyvíjeli svou hudební filozofii na originální avantgardnosti, provokativní ležérnosti a podmanivosti vokálu Kláry Vytiskové. Své premiérové živé vystoupení předvedli v červnu roku 2009 v Paláci Akropolis, kde předskakovali britské soulové kapele Belleruche a skladby jako The Cinnamon nebo Alphabet pravidelně znějí éterem Radia 1. V současnosti mají svůj první videoklip k písni King Or Queen.

Oba talentovaní hudebníci do projektu Montage vnesli jedinečné prvky a dali tak vzniknout originálním rytmům se základem v d’n’b a junglu, obohaceným popovou melodičností a ženským vokálem. V tomto duchu se ponese i jejich nové album King Or Queen, jehož skladby posluchače bezpochyby nabijí energií a zaujmou svou rozmanitostí a neotřelým stylem. A co teprve na živém vystoupení!

Další informace:

 

http://www.myspace.com/montagespace 
http://www.muzikus.cz/montagespace 

http://bandzone.cz/montage
Další zprávy

 

Vyhledávání

Klip měsíce

Moje Indies

Koncerty

připravují se...