Info: REPUBLIC OF TWO křtí debutové album v Akropolis 12.1.


fotka

REPUBLIC OF TWO křtí debutové album v Akropolis 12.1.

Republic of two chystají křest debutového alba Raising the flag v pražském Paláci Akropolis! Mikoláš Růžička a Jiří Burian za doprovodu Terezie Kovalové (cello) a Štěpána Růžičky (basa) pokřtí svou první desku ve středu 12. ledna 2011 a jako speciální hosté večera zahrají Jan P. Muchow a Kateřina Vinterová (EOST). Můžete se těšit i na živě malované projekce v podání Aleše Růžičky....začátek ve 19.30hod 

Republic of two přicházející s debutovým albem „Raising the flag“ je nová indie folková formace, kterou založili dva skladatelé, písničkáři a producenti Mikoláš Růžička (Ghostmother) a Jiří Burian (Southpaw, Ghostmother, Kapitán Demo), rovněž skladatelé a producenti posledních dvou alb Jana Buriana.
Je to spojení dvou světů, dvou autorů, dvou hlasů, dvou rukopisů, který se vzájemně propojil v jedno.

 

Album Raising the flag, které výjde 19.října svým pojetím reaguje na dnešní přehlušený svět plný agrese, hudebních trendů a retro kolotočů.
Převážně jemné skladby jen v akustickém hávu (dvě akustiky, basa, cello a zpěvy) jsou nasáklé skandinávskou lehkostí stejně tak jako britskou melodičností.
Živou kapelu dále tvoří Štepán Růžička - basa a Terezie Kovalová - cello a jejich vystoupení jsou zvláštní i spojením s výtvarníkem Alešem Růžičkou, který svojí malbou reaguje na zvuk přímo na podiu.
Deska se točila ve studiu Ecsona Waldese.

 

Republic of two si vybral Jan P. Muchow jako hosta na podzimní turné s Ecstasy of St. Theresa

 
Další zprávy

 

Vyhledávání

Klip měsíce

Moje Indies

Koncerty

připravují se...