Info: Karolína Kamberská nazpívala titulní píseň k americkému filmu Madison


fotka

Karolína Kamberská nazpívala titulní píseň k americkému filmu Madison

Česká písničkářka Karolína Kamberská (dříve členka a autorka písní dvojice Sestry Steinovy) se stala jedním z hlasů mezinárodního projektu MotherTongue, jehož autorem je izraelský hudební skladatel  EffiShoshani.
CD MotherTongue, které právě vychází, zachycuje dva roky práce Shoshaniho se zpěvačkami různých národností. Kromě Kamberské zde zpívá i Maďarka Andrea Gerák, Švédka MimmiSiegel, Italka PatriziaDeitos a Norka Sarah Nebel. Způsob práce na kolekci písní přibližuje Karolína Kamberská: „Effi hodně cestoval a nechával si doporučovat zajímavé zpěvačky mimo mainstream. Jeho představa byla najít přirozené hlasy dospělých žen, které by mu zazpívaly svou oblíbenou lidovou píseň nebo ukolébavku. Mě slyšel v Malostranské besedě, a při další návštěvě Prahy jsem mu na diktafon v hotelové lobby natočila Ej lásko lásko – jednu z písní které si často zpívám sama pro sebe.“ Shoshani, který je především uznávaným autorem filmové a divadelní hudby, obohatil písně o emotivní aranžmá.
Právě českou Ej lásko lásko si zvolili tvůrci amerického filmu Madison jako titulní píseň. Provází i filmový trailer, který si můžete prohlédnout pod tímto odkazem: http://www.imdb.com/video/wab/vi210371097/
28.dubna EffiShoshani přilétá do Prahy se štábem, který bude s Karolínou Kamberskou natáčet videoklip. V případě zájmu je možné zajistit rozhovor s oběma hudebníky.
Webová stránka EffiShoshaniho: http://www.effi-shoshani.com/en/index.html
Webová stránka Karolíny Kamberské: www.karolinakamberska.czDalší zprávy

 

Vyhledávání

Klip měsíce

Moje Indies

Koncerty

připravují se...