Info: Už Jsme Doma nově nahráli album Pohádky ze Zapotřebí


fotka

Už Jsme Doma nově nahráli album Pohádky ze Zapotřebí

"Pohádek ze Zapotřebí znovuudělání fortlené" to je nový název alba, které je již nyní zde k prodeji ve formátu MP3 a na CD od 13.2.

Už jsme doma znovu nahráli písně z alba Pohádky ze Zapotřebí, které původně vyšlo v roce 1994. Potřeba nového "kabátu" byla patrná již v době vzniku těchto písní, neboť při nahrávání došlo k technickým chybám, které se na původní nahrávce velmi výrazně podepsaly.   Miroslav Wanek rozhodl písně poměrně výrazně přepracovat a to nejen v aranžích, kde saxofon nahradila trubka a pozoun, ale také ve strukturách, na několika místech v melodiích a tempu a přibylo i několik zcela nových motivů a pasáží.                Martin Velíšek vytvořil zcela nový obal, který bude kromě běžných součástí obsahovat i deskovou hru včetně dvanáctiploškové kostky.
Jelikož písně i obal jsou z velké časti novým pohledem na původní motivy, je i název celého CD mírně modifikován a to ve stylu názvů knih v 16.-17. století (tedy doby, kdy značná část klasických pohádek vznikala) –  „Pohádek ze Zapotřebí znovuudělání fortelné“.

 
Další zprávy

 

Vyhledávání

Klip měsíce

Moje Indies

Koncerty

připravují se...