Info

obrazek

Mikoláš Růžička (polovina dua Republic of Two) vydává sólové album

Zpěvák a kytarista Mikoláš Růžička, jeden ze dvou frontmanů pražské indie-folkové skupiny Republic of Two, která v roce 2011 získala cenu Anděl v kategorii Objev roku, vydává v těchto dnech svou sólovou desku pod názvem PIANO.  Album se točilo v domácím studiu M.Růžičky a ve studiu Jámor u zvukového mága Ondřeje ... pokračování »

obrazek

Vychází deska nejtlustší české celebrity, rappera a producenta Kapitána Dema

Právě vychází dlouho očekávaná deska nejtlustší české celebrity, rappera a producenta Kapitána Dema.  Album s názvem Demolice se nahrávalo ve studiu Home Jiřího Buriana. Deskavznikala v průběhu čtyř let.  O zvuk a master se postaral Ecson Waldes ve studiu Biotech ( www.biotech-studio.com ).   Kapitán Demo komentuje ... pokračování »

obrazek

Lehce probuzený - třetí album Jana Budaře a Eliščina Bandu vychází 21.9.

Nahrávalo se ve studiu 3bees v Praze. O aranže písní se postaral Jan Budař, Eliščin Band a David Smečka. Na albu vychází i píseň Lidice napsaná pro stejnojmenný film, tu produkoval a aranžoval Michal Hrůza.Eliščin Band i na této desce doplnili zajímaví hosté. Emma Smatana - zpěvačka, herečka a nejnověji i moderátorka ... pokračování »

obrazek

Vyšlo nové album Radůzy !

1.září vyšlo nové album Radůzy – „živák“ Ocelový město, které lze koupit jak na CD, tak i ve formátu MP3 zde: http://www.indiesmg.cz/alba/394/ocelovy-mesto/  . Na záznamu z koncertů, které v březnu proběhly v Malostranské besedě můžete vychutnat Radůzu v té nejživelnější podobě. Právě v živém koncertování ... pokračování »

obrazek

Nové album Jana Buriana "Jak zestárnout" podpoří klip "Požár" - viz klip měsíce

K natočení videoklipu k písni Požár přizval Jiří Burian fotografa Romana Dietricha. Zaujal ho minimalistický přístup, který Dietrich používá také v klipech projektu Emy Brabcové - Luno."Hudba je v mém životě strašně důležitá," říká Dietrich. "Když mě nějaká píseň zaujme, okamžitě si jí vizualizuji. A ... pokračování »

obrazek

Goodfellas s albem Robbery Blues vyhrávají cenu Anděl a anketu Žebřík

Kapela Goodfellas s albem Robbery Blues proměnila ve vítězství nominaci v kategorii objev roku na 21. výročních cenách Akademie populární hudby Anděl 2011 - porazila tak Tonyu Graves a Gabrielu Gunčíkovou. Vítězství zaznamenala také ve stejné kategorii v anketě Žebřík 2011, kterou vyhlašuje huební server iReport. ... pokračování »

obrazek

Irena Budweiserová natočila svoji nejlepší desku!

Album „Hlavně ne klid“ (ve formátu MP3 zde v prodeji již nyní, na CD od 12.3. - objednat lze ihned) navazuje náladou i atmosférou na CD natočené roku 2003 „Někdy si připadám jak pták“. Je také z větší části autorské (9 x hudba, 7 x text). Doplněno texty Františka Novotného, Aleny Binterové a dnes již nežijící ... pokračování »

obrazek

Už Jsme Doma nově nahráli album Pohádky ze Zapotřebí

"Pohádek ze Zapotřebí znovuudělání fortlené" to je nový název alba, které je již nyní zde k prodeji ve formátu MP3 a na CD od 13.2.Už jsme doma znovu nahráli písně z alba Pohádky ze Zapotřebí, které původně vyšlo v roce 1994. Potřeba nového "kabátu" byla patrná již v době vzniku těchto písní, neboť při nahrávání ... pokračování »

obrazek

Neobyčejný dokument "Rock života" o Oldovi Říhovi (Katapult) vychází na DVD

Olda Říha/Katapult:  ROCK ŽIVOTA (Obyčejná legenda Olda Říha jako Katapult osudu)Olda Říha, zakládající člen a šéf skupiny Katapult, v roce, kdy mu zemřeli celoživotní přítel a spoluhráč Jiří "Dědek" Šindelář a tehdejší bubeník Katapultu Karel "Káša" Jahn.". Příběh rockera, kterému se rozpadl vlastní ... pokračování »

obrazek

The End of War - nové album Republic of Two - objednat lze ihned

Současně s remixovým albem United Flags vychází 4.11. i nové album „The End of War“, které je ve srovnání s debutem „Raising the Flag“ zvukově hlubší a intimnější, v některých momentech je aranžersky bohatší a propracovanější. Album se stále drží seversky melancholické atmosféry. Republic of Two i nadále ... pokračování »

obrazek

United Flags - remixové album Republic of Two - MP3 již nyní!!!

Současně s vydáním druhého studiového alba Republic of Two 4. listopadu, vyjde skupině album remaků a remixů Andělem ověnčeného debutového alba Raising the Flag. Album mělo vyjít pouze na vinylech, ale především na základě reakcí fanoušků, vyjde album na CD a nikoliv na vinylu. Album bude možné zakoupit také digitálně. ... pokračování »

obrazek

Vychází nové DVD Už Jsme Doma "Jaro Peklo Podzim Zima" Podívejte se na trailer

Trailer ke shlédnutí zde: http://www.youtube.com/watch?v=1bg0FZeI84s DVD složené z množství archívních materiálů a raritních videozáznamů o celkové délce téměř tří a půl hodin obsahuje film Václava Kučery „Jaro Peklo Podzim Zima“ z roku 1995 - hraný dokument o "dajli mi medajli" Martina Velíška s hudbou skupiny ... pokračování »

obrazek

Vychází úspěšné divadelní představení „Anička a letadýlko & Jablkoň- Království"

Album, určené nejen dětem,  je hudebně-dramatickým přepisem divadelního představení Království, které hraje Anička Duchaňová spolu s Michalem Němcem Jablkoněm. Příběh vypráví o malé holčičce Emě, která ze zvědavosti sestoupí do podzemního království květin, a nakonec pozná jedno z největších tajemství ... pokračování »

obrazek

Goodfellas přivezli novou desku ze Spojených států!

Akustická rocková kapela Goodfellas se právě vrací z Kalifornie, kde v lednu nahrála debutové album Robbery Blues. Svůj typický akustický zvuk a přímočaré rokenrolové songy tam svěřila americkému producentovi Chrisovi DiBenedittovi. „Zvuk, který jsme si z Kalifornie přivezli, bychom v Česku jen těžko hledali. Viděli ... pokračování »

obrazek

Karolína Kamberská nazpívala titulní píseň k americkému filmu Madison

Česká písničkářka Karolína Kamberská (dříve členka a autorka písní dvojice Sestry Steinovy) se stala jedním z hlasů mezinárodního projektu MotherTongue, jehož autorem je izraelský hudební skladatel  EffiShoshani. CD MotherTongue, které právě vychází, zachycuje dva roky práce Shoshaniho se zpěvačkami různých ... pokračování »

obrazek

Republic of two mají nový klip a ANDĚLA v kategorii Objev roku!

Kapela Republic of two se svojí první deskou Raising the flag zvítězila v kategorii Objev roku a získala tak cenu ANDĚL 2010 . Vyhlášení 20. ročníku Cen Anděl 2010 proběhlo 23. února, kde kapela také živě zahrála.Nová indie folková hudební formace v podání Jiřího Buriana a Mikoláše Růžičky pod názvem Republic ... pokračování »

 
Stránky  předchozí... | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | ...další  
 

Vyhledávání

Klip měsíce

Moje Indies

Koncerty

připravují se...