Platba a doručení


Platba a doručení

Možnosti platby

 

platba kartou

 

karty

Přijímáme platební karty Visa, Visa electron, Mastercard, Maestro, Diners Club. Informujte se u své banky o možnosti používání Vaší karty k placení na internetu. Expediční poplatky 79,- Kč  (balík do ruky 159,- Kč)


Při platbě je použito tzv. 3D Secure řešení, v současné době nejbezpečnější způsob pro platbu kartou na internetu. Budete vyzvání k zadání údajů z Vaší karty na zabezpečeném serveru karetní společnosti. Naše společnost tak vůbec nepřijde do styku s údaji o Vaší kartě.

karty karty
Při platbě kartou se prosím ujistěte, že:
  • karta má povoleno použití pro nákupy na internetu. Pokud jste o to nežádali svou banku, je pravděpodobné, že karta nemá povoleno nakupování na internetu. Vaše banka Vám v tomto vyjde ráda a zdarma vstříc
  • máte na účtě dostatek finančních prostředků a nevyčerpali jste limit pro internetové transakce
  • údaje o kartě jsou vyplněny správně
dobírkouZaplatíte až po převzetí zboží. Tato možnost je narozdíl od ostatních o něco dražší o dobírkovné, které musíme zaplatit přepravní společnosti. Dobírka momentálně stojí 139,- Kč. Balík do ruky na dobírku 219,- Kč.Tímto způsobem nelze objednávat alba či skladby v MP3.

převodem přes Raiffeisenbank

Jestliže máte účet u Raiffeisenbank, je toto nejlevnější transakční metoda. Ideální platební kanál pro Vás v tomto internetovém obchodě.  Platíte pouze 79,- Kč. Číslo účtu: 244703028/5500

PaypalMáte-li svou elektronickou peněženku u společnosti Paypal, můžete v našem e-shopu využít tento nejrozšířenější internetovský platební portál. Velmi rychlé. Platíte pouze 79,- Kč.

 

převodem na účetPošlete platbu na náš účet v Raiffeisenbank, ušetříte tak za dobírkovné. Platíte pouze 79,- Kč. Číslo účtu: 244703028/5500
  


Možnosti doručení

 

online stažení (pouze u MP3)Objednanou hudbu si můžete okamžitě po zaplacení stáhnout ve formátu MP3 z našich stránek. Objednali jste-li celé album, bude Vám k dispozici ke stažení také obal v tiskové kvalitě.

Česká pošta – balík do rukyZboží bude doručeno následující pracovní den po dni expedice. Platíte 159,- Kč za poštovné a balné, balík do ruky na dobírku stojí 219,- Kč.
Česká pošta – doporučená zásilkaZboží bude zasláno v protinárazové obálce, platí standardní doby doručení České pošty. Platíte 79,- Kč - platba předem (kartou, převodem, PayPal)
Termín vyřízení objednávkyObjednávka bude vyřízena a zboží odesláno do 3 pracovních dnů od přijetí objednávky. Doporučená zásilka je doručena českou poštou do 3 pracovních dnů od podání. Balík do ruky následující pracovní den po podání.
  

 

 

 

Vyhledávání

Klip měsíce

Moje Indies

Koncerty

připravují se...